Modeli

Máme radi prácu s ľuďmi a snažíme sa, aby sa každé naše fotenie nieslo v uvoľnenej a zábavnej atmosfére. Vždy chceme urobiť všetko pre pohodu a komfort našich modelov, pretože vieme, že najmä vďaka nim sú naše fotky hodnotnejšie a originálnejšie.

Staňte sa našim modelom

V každom čase hľadáme nové tváre pre naše fotenia. Hľadáme bežných, dobre vyzerajúcich, sympatických ľudí. Zaujímaví sú pre nás ľudia všetkých vekových i hmotnostných kategórií. Špeciálne máme záujem o športovcov, páriky, ľudí nad 60 rokov, strednú generáciu, ľudí s nadváhou alebo ľudí, ktorí sa venujú špecifickému remeslu či koníčku.

Prvé fotenie je odmenené formou TFP (Time For Prints). To znamená, že za modeling dostanete upravené finálne fotografie z fotenia. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budete za každé ďalšie fotenie finančne ohodnotený. Dodané fotografie môžete použiť na osobné účely a vlastnú prezentáciu. Nie je dovolené použiť ich na komerčné účely bez nášho súhlasu.

Naše finálne fotografie sú predávane prostredníctvom najväčších microstock agentúr a môžu sa objaviť na rôznych tlačených i elektronických médiách po celom svete. Všetky fotografie sa predávajú s Royalty Free licenciou a sú právne chránené proti zneužitiu.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o fotenie, neváhajte nás kontaktovať na e-mailovej adrese: models@halfpoint.sk

Do mailu nám pošlite 5 až 10 vašich aktuálnych fotografií. Ich kvalita nie je dôležitá, potrebné je, aby na fotkách bola celá postava i detaily tváre. Budeme sa snažiť odpovedať na každý e-mail, nie každého ale budeme môcť pozvať na fotenie.